W dniu 5 stycznia 2010 r., w hali sportowej OSiR , odbyły się rozgrywki międzyklasowe w "rzucance siatkarskiej" zorganizowane przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły.
Dziewczęta z klas czwartych rywalizowały w 6-osobowych drużynach, systemem „każdy z każdym”.
Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyła klasa 4b, drugie miejsce przypadło klasie 4c, a trzecie 4a. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ALBUM
Dziewczęta z klas czwartych rywalizowały w 6-osobowych drużynach, systemem „każdy z każdym”.
Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyła klasa 4b, drugie miejsce przypadło klasie 4c, a trzecie 4a. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ALBUM
