Dnia 31 października 2008 odbył się międzynarodowy konkurs języka angielskiego OXFORD-PLUS. Dnia 27 stycznia 2009 zostały wysłane do PSP nr 2 wyniki konkursu.
Tegorocznymi laureatami konkursu osiągając 100 punktów na 100 możliwych zostali następujący uczniowie:
1.Jakub Włodarczyk
2.Adrianna Kusiak
3.Kacper Jawor
4.Paulina Klimala
5.Daniel Maciejewski
Wśród laureatów konkursu zostaną rozlosowane cenne nagrody m.in. obóz językowy, aparaty fotograficzne , laptopy.
Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie osiągnęli następujące wyniki:
96/100 zdobyli :
1.Marta Mularczyk
2.K.Jabłoński
3.K.Kurek
4.J.Rajtar
5.K.Zych
92/100 zdobyli:
1.J.Smyk
2.K.Ratkowski
3.Ł.Zaleski
4.A.Rymarczyk
5.K.Paćkowska
Szkoła otrzymała 5 tomów encyklopedii wraz z płytami CD za udział uczniów w konkursie a każdy uczeń biorący udział otrzymał zegarek niezależnie od wyniku.
mgr Krystyna Rajtar-Kryczenkowa
Tegorocznymi laureatami konkursu osiągając 100 punktów na 100 możliwych zostali następujący uczniowie:
1.Jakub Włodarczyk
2.Adrianna Kusiak
3.Kacper Jawor
4.Paulina Klimala
5.Daniel Maciejewski
Wśród laureatów konkursu zostaną rozlosowane cenne nagrody m.in. obóz językowy, aparaty fotograficzne , laptopy.
Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie osiągnęli następujące wyniki:
96/100 zdobyli :
1.Marta Mularczyk
2.K.Jabłoński
3.K.Kurek
4.J.Rajtar
5.K.Zych
92/100 zdobyli:
1.J.Smyk
2.K.Ratkowski
3.Ł.Zaleski
4.A.Rymarczyk
5.K.Paćkowska
Szkoła otrzymała 5 tomów encyklopedii wraz z płytami CD za udział uczniów w konkursie a każdy uczeń biorący udział otrzymał zegarek niezależnie od wyniku.
mgr Krystyna Rajtar-Kryczenkowa
