REKRUTACJA 2020/2021

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły podstawowej dokonują zgłoszenia dziecka do I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021. Dzieci te przyjęte zostaną do szkoły z urzędu. Wzory zgłoszenia i oświadczenia rodziców o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka będą dostępne w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły. Obwody szkół dostępne są na stronie internetowej www.strzegom.pl w zakładce „ oświata”.

Przyjęcie pozostałych dzieci do oddziału przedszkolnego 6-latków, a także dzieci 7-letnich zamieszkałych poza obwodem szkoły do klasy I odbywać się będzie po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z  kryteriami i terminami rekrutacyjnymi ustalonymi przez Gminę Strzegom.

Dokumenty można również składać drogą elektroniczną na adres:  psp2@strzegom.pl

PLIK DO POBRANIA: